O nas

Firma WEBTEAM rozpoczęła działalność w 2001 roku.

Od momentu powstania koncentrowaliśmy się na działaniach w zakresie usług internetowych, telekomunikacyjnych  oraz tworzenia dedykowanego oprogramowania. Z biegiem czasu, dzięki pomocy przy realizacji szeregu różnych przedsięwzięć informatycznych, zyskaliśmy duże zaufanie naszych Klientów. Rozszerzyliśmy zakres naszych usług o kompleksowe zarządzanie infrastrukturą IT,  dostawy sprzętu i oprogramowania, a także o szeroko pojęty konsulting informatyczny.
 
Obecnie nasza oferta jest bardzo szeroka i kompleksowo pokrywa zapotrzebowanie na rozwiązania informatyczne i telekomunikacyjne w sektorach mikro, małych oraz średnich firm.
Posiadamy unikalne a zarazem szerokie doświadczenie we wsparciu procesów biznesowych instytucji administracji publicznej. 
 
Nasz sukces możliwy jest dzięki stałemu poszerzaniu wiedzy i umiejętności w dziedzinie informatyki i telekomunikacji, a także dzięki temu, iż zespół naszej firmy składa się z młodych osób o szerokich horyzontach wiedzy i  zróżnicowanych zainteresowaniach.