Młodszy handlowiec

Miejsce pracy: cała Polska

Zadania:

  • Pozyskiwanie Klientów,
  • Utrzymywanie kontaktów z Klientami,
  • Przygotowanie prezentacji oferty handlowej,
  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby przełożonych,
  • Analizowanie potrzeb Klientów i doradztwo w zakresie doboru adekwatnych rozwiązań.

Oczekujemy:

  • Umiejętności kompleksowego opracowania ofert w branży telekomunikacyjnej i IT,
  • Umiejętności organizowania i prowadzenia rozmów handlowych,
  • Umiejętności prowadzenia prezentacji,
  • Umiejętności szybkiego zdobywania wiedzy na temat nowych produktów i rozwiązań,
  • Samodzielności i kreatywności,
  • Znajomości zagadnień związanych z informatyką lub telekomunikacją,
  • Rzetelności i systematyczności,
  • Bardzo dobrej znajomości programu MS Word, Power Point,
  • Wysokiej kultury osobistej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży IT lub telekomunikacyjnej,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie prowizyjne zależne od efektów pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym i sympatycznym zespole.