Programista front end WWW

Miejsce pracy: Sosnowiec (Zagórze) / praca zdalna

Zadania:

  • Tworzenie ciekawych intranetowych i internetowych aplikacji,
  • Projektowanie interfejsów i stron od podstaw,
  • Rozwój wewnętrznego engine.

Oczekujemy:

  • Znajomości HTML w tym HTML5, CSS,
  • Znajomości technologii Ajax, JavaScript, JQuery, Bootstrap, AngularJS,
  • Znajomości podstaw obróbki grafiki,
  • Znajomości języka PHP (w tym także zagadnień OOP),
  • Znajomości podstaw Adobe Photoshop,
  • Umiejętności doboru technologii i rozwiązań do postawionych zadań,
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności, zaangażowania,
  • Wysokiej kultury osobistej.

Mile widziane:

  • Znajomość frameworków Silex, Kohana, Symfony lub innego,
  • Doświadczenie w użytkowaniu SVN,
  • Podstaw relacyjnych baz danych MySQL lub PostgreSQL,
  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość pracy na miejscu w firmie lub pracy zdalnej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe premie okresowe,
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach,
  • Pracę w młodym i sympatycznym zespole.