Serwisant

Miejsce pracy: Sosnowiec (Zagórze) / praca zdalna

Zadania:

  • Bieżąca obsługa komputerów, sieci i oprogramowania w biurach klientów firmy,
  • Przygotowanie ofert na dostawy sprzętu i oprogramowania,
  • Świadczenie pomocy technicznej.

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości zagadnień sprzętowych,
  • Dobrej znajomości systemów Windows w wersji 7 i nowszych oraz oprogramowania,
  • Podstaw technologii sieciowych - kablowych i bezprzewodowych,
  • Podstaw zasad bezpieczeństwa systemów informatycznych,
  • Umiejętności doboru technologii i rozwiązań do postawionych zadań,
  • Biegłej obsługi komputera, technologii informatycznych, standardowego oprogramowania,
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności, zaangażowania,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość środowiska serwerowego Microsoft np. Active Directory,
  • Podstawy systemów Linux,
  • Znajomość zagadnień VoIP,
  • Podstawy technologii światłowodowych,
  • Wykształcenie techniczne, informatyczne lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym i sympatycznym zespole.